Sıkça Sorulan

Home | Dörtkardeş İletişim | Kitap Arama

 

Sıkça Sorulan
Hizmet İsteği
Öneri
Kitap Katalogu
Yayım Desteği

 

Bu sayfa okuyucu ve yeni yazarlarımız tarafından sıkça sorulan soruların cevaplarını içermektedir.


 

Kitaplarınızı nereden temin edebilirim?

Kitaplarımızı, okuyucu olarak, herşeyden önce İnternet kitapçılarından ve büyükçe sayılabilecek kitapevlerinden temin edebilirsiniz. Kitapevleri ve İnternet kitapçıları Türkiye'nin İnternet Kitapçısı ve Dağıtıcısı www.tdk.com.tr den tedarik edebilir. Ayrıca, okuyucu olarak www.dr.com.tr ve kitapyurdu.com dan da temin edebilirsiniz.

Başa Dön

   

Yeni kitap yayımlatmak için ne yapmalıyım?

Yazmış olduğunuz veya yazmayı tasarladığınız kitapların basımı için yayınevimize e-posta ile başvurabilirsiniz. Yayınevimiz hem kitapla ilgili editörel destek sağlamakta hem de dağıtım işini yürütmektedir. Ayrıca, basımdan önce potansiyel satış rakamlarını araştırıp size bilgi vermektedir.

Başa Dön

   

Okulumuza toplu kitap alabilir miyim?

Yayınevimiz doğrudan kitap satışı yapmamaktadır; dağıtıcı, kitabevi ve İnternet kitapçıları üzerinden satış yapmaktadır. Okulunuz için toplu alımlarınızda dağıtıcımız olan Türkiye'nin İnternet Kitapçısı www.tdk.com.tr üzeirnden özel indirimlerle kitap tedariği yapabilirsiniz.

Başa Dön

   

Kitap dağıtımını nasıl sağlıyorsunuz?

Yayınevimize "Çölkesen Yayıncılık Eğitim Bilişim ve Teknoloji Grubu"na aittir; grubumuz bünyesinde dağıtım şirketimiz vardır. Bunun aracılığıyla diğer tüm dağıtıcılara ve büyükçe kitapevlerine erişilmektedir.

Başa Dön

   

Kişisel kitap yayımcılığı yapıyor musunuz?

Kendi kitabınızı kendiniz için bastırmak istiyorsanız; bunun için sayfa tasarımı, kapak tasarımı, ISBN alımı, bandrol alımı ve basım dağıtım işlerine destek veriyoruz. Bunun için kitap@dortkardes.com.tr ye e-posta gönderebilirsiniz.

Başa Dön

   

Kendi bastırdığım kitabı dağıtır mısınız?

Evet! Eğer kitaplarınızın ISBN numarası ve bandrolu var ise; ayrıca bize faturalı teslim edebiliyorsanız kitaplarınızı satış kanalına ekleyebiliyoruz. Faturasız teslim edilen kitapları kabul etmiyoruz ve ticari açııdan da yasal değildir, zaten!

Başa Dön

 

 


Home | Sıkça Sorulan | Hizmet İsteği | Öneri | Kitap Katalogu | Yayım Desteği

Kitap önerilerinizi veya sorularınızı e-posta ile bildirebilirsiniz [kitap@dortkardes.com.tr].
Marka Tescil © 2006 [dörtkardeş yayınevi]. Tüm hakları saklıdır.
Son güncelleme : 05/23/15.